ARKOCH logo

Nowoczesna drukarnia

DrukarniaPoznań

Pracujemy na Nowoczesnym sprzęcie

Dzięki nowoczesnym maszynom zapewniamy obsługę zlecenia od projektu, poprzez druk w naszej introligatorni, aż do gotowego produktu.

Dysponujemy nowoczesną maszyną offsetową Heidelberg Speedmaster XL pięciokolorową z wieżą lakierującą, między innymi właśnie dlatego klienci tak chętnie wybierają nasze wydruki - zawsze najwyższej jakości.

Taka konfiguracja maszyny offsetowej w naszej drukarni w Poznaniu pozwala nam w jednym przebiegu maszyny wydrukować pełnego CMYKa z dodatkowym kolorem np. Pantone oraz zabezpieczyć pracę lakierem dyspersyjnym błyszczącym lub matowym.


Drukujemy na papierze o maksymalnym formacie 750 x 530 mm oraz z maksymalną powierzchnią zadruku 515 x 740 mm. Zlecenia w naszej drukarni wykonujemy na całą Wielkopolskę. Przenosimy projekty na podłoża typu offset, kreda, karton oraz na papiery samoprzylepne i ozdobne. Drukarnia Arkoch w Poznaniu może zadrukować pracę mającą grubość od 0,03 mm aż do 0,80 mm. Maksymalna prędkość druku jaką oferujemy jest 15000 ark./h.


Maszyna, na której bazuje nasza drukarnia, posiada Prinect AxisControl, który mierzy i analizuje spektrofotometrycznie barwy i następnie wylicza z pól paska kontrolnego wielkości, które posłużą do bezpośredniego sterowania farbą w maszynie drukującej.


Posiadamy również maszynę dwukolorową ROLAND 202, która pozwala nam drukować prace jedno i dwukolorowe. Są to przede wszystkim notesy, bloki do zeszytów na spirali itp.


Wysokiej jakości sprzęt pozwala naszej drukarni Arkoch, mieszczącej się w Poznaniu, obsłużyć nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Podejmujemy się bardzo zróżnicowanych zleceń, chętnie mierzymy się z wyzwaniami, mając pewność, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoli je również zrealizować na najwyższym poziomie.


Nasza znana w całej Wielkopolsce drukarnia to wysokiej klasy nadruki na segregatory, pudełka czy teczki firmowe. Wyroby, które proponujemy znakomicie sprawdzają się jako gadżety reklamowe. Bywają najlepszymi wizytkami naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej drukarni.

Z Naszej Drukarni

Nowoczesne technologie w zasięgu Twojej ręki, skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

 • ARKOCH
  P. KOCH SPÓŁKA JAWNA
  63-100 Śrem, Zbrudzewo
  ul. Długa 41, Poland
  NIP 785-174-66-60
  tel. +48 / 61 28 37 777
  tel. +48 / 61 28 35 774
  tel. +48 / 61 28 41 004
  Strona www: arkoch.pl
Projekt i wykonanie: Multicom sp.j. | © Wszystkie prawa zastrzeżone