ARKOCH logo

Nasze Segregatory

Produkcja Segregatorów

Produkujemy segregatory od 1986 roku, pracując na materiałach najwyższej jakości, gwarantujących wysoką trwałość, a specjalistyczne maszyny pozwalają na uzyskanie bardzo dobrego produktu.

Nasze segregatory firmowe są doskonałym nośnikiem reklamy dla każdego Klienta, pomagają zareklamować się na różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach oraz imprezach targowych. Przekazując dalej taki, mądrze zaprojektowany i dobrze wykonany produkt, możemy mieć pewność, że przekażemy potencjalnym odbiorcom naszej oferty to, co najważniejsze dla naszej firmy.

Działamy w Poznaniu i Wielkopolsce. Jako specjaliści z ogromnym doświadczeniem w branży zadbamy o to, by Państwa produkt spełnił wysokie standardy – zarówno te odnoszące się do jakości, jak i wizualne. Nasze segregatory wykonujemy z największą starannością. Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta - począwszy od formatu przez rodzaj zadruku, skończywszy na wyposażeniu dodatkowym takim jak różnego rodzaju kieszenie samoprzylepne, uchwyty na płyty CD i długopis, dociski metalowe itp.


Jak działamy? Wszystko zależy od tego jakie preferencje, jeśli chodzi o segregatory, ma zamawiający. Zadruk na oklejce oraz wyklejce segregatora wykonujemy na miejscu na nowoczesnej maszynie do druku Heidelberg XL 75 + L, następnie foliujemy arkusze folią błysk lub mat. Możemy także dodatkowo położyć lakier wybiórczy UV. Nie zamykamy naszych projektów w sztywne ramy, staramy się pochodzić do każdego z takim samym entuzjazmem i kreatywnością. Oklejką na nasze segregatory może być także papier ozdobny, materiały płótnowane oraz tworzywa. Także wkład do takiego segregatora, można wyprodukować w naszej firmie i również w tym zakresie oferujemy duży wybór. Wykonujemy między innymi różnego rodzaju przekładki z registrami oraz karty informacyjne, które bez problemu można dokładać oraz wyjmować.


Nasze segregatory to produkty, których z pewnością się Państwo nie powstydzą. Właśnie dlatego tak chętnie zamawiają je Klienci z Poznania, jak i całej Wielkopolski. Dbamy o każdy ich szczegół, a przemyślane projekty i realizacje takich artykułów reklamowych z pewnością mogą zaowocować zwiększeniem grona Państwa Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Nasze Segregatory

 • producent segregatorów
  karty informacyjne
  nasze segregatory
  nasze realizacje

Kontakt

 • ARKOCH
  P. KOCH SPÓŁKA JAWNA
  63-100 Śrem, Zbrudzewo
  ul. Długa 41, Poland
  NIP 785-174-66-60
  tel. +48 / 61 28 37 777
  tel. +48 / 61 28 35 774
  tel. +48 / 61 28 41 004
  Strona www: arkoch.pl
Projekt i wykonanie: Multicom sp.j. | © Wszystkie prawa zastrzeżone