• kenburns1
  KOLBUS
  DA260
  Format do 670x390 mm
  Okładki z 5 elementów
  Zaokrąglone narożniki
  Mini okładki o formacie od 140 x 100 mm
  Niesymetryczne okładki
  Wykonujemy również ręczną obróbkę introligatorską

Nowoczesna Introligatornia Poznań

Nasza nowoczesna, specjalizująca się w wykonywaniu nawet skomplikowanych wydruków introligatornia w Poznaniu, zaprasza każdego kto poszukuje profesjonalnej obsługi i pewnej jakości. Od lat, z powodzeniem realizujemy zróżnicowane zlecenia naszych Klientów. Robimy to dobrze, dlatego mamy szerokie grono stałych zleceniodawców, którzy polecają nas dalej. Ich satysfakcja jest naszą najlepszą wizytówką.

1
Pudełka

Produkujemy pudełka dwuczęściowe, pudełka zamykane na magnes, pudełka z tektury falistej oraz pudełka kartonowe.

2
Wzorniki

Produkujemy wzorniki zamykane na magnes, rzepy oraz zatrzaski dostosowane do potrzeb klienta, wykorzystuje się je przede wszystkim do przedstawiania swoich próbek - produktów.

3
Teczki

Profesjonalny park maszynowy pozwala nam na wykonywanie teczek twardych z tektury litej, podkładów z klipem i innych nośników reklamy z papieru i tektury.

4
Inne

Wykonujemy praktycznie każdego typu produkty z papieru, kartonu lub tektury o dowolnym rozmiarze oraz z indywidualnym zadrukiem oraz zabezpieczeniem.

Nasza firma skupia się przede wszystkim na druku, ale zasłynęliśmy też jako producent pudełek - oferujemy cały wachlarz możliwości również jeżeli chodzi o te produkty. Nie tylko sami je tworzymy, ale też, dzięki posiadanym nowoczesnym maszynom, możemy nanieść na nie każdy nadruk. Pudełka to obecnie jeden z naszych topowych produktów znanych w Wielkopolsce. Pokrywamy je przeróżnymi nadrukami, cały czas przekonując się, że można jeszcze inaczej, z przyjemnością mierząc się z jeszcze większą finezją czy też jeszcze inną estetyką Klienta. Ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszy się również pokrywanie drukiem teczek i segregatorów, które także są rewelacyjnymi nośnikami reklamy. Nasza introligatornia znana jest również z produkcji wzorników, tak bardzo potrzebnych w wielu branżach.


Skąd wiedzieć, które z proponowanych przez nas rozwiązań będzie najlepszym dla danej firmy nośnikiem reklamy? Najlepiej zapytać fachowców. Mieszcząca się w Poznaniu introligatornia, do której serdecznie Państwa zapraszamy, to nie tylko miejsce, gdzie można zrealizować zamówienie, ale też poradzić się doświadczonych specjalistów od przenoszenia druku na różne przedmioty z kartonu, papieru czy tektury. Tutaj chętnie podpowiemy co w przypadku Waszej firmy warto wybrać, na jakim formacie drukować i jaki nakład będzie odpowiedni do potrzeb konkretnego Klienta. Firmy korzystające z takich form promocji doskonale znają nasze pudełka, ale także inne wyroby marki Arkoch, takie jak segregatory czy teczki. Ufają nam i często regularnie powierzają właśnie naszej firmie bardzo zróżnicowane realizacje. Naszą atrakcyjność na rynku podnosi fakt, że nasze wysokiej klasy produkty dowolnie personalizujemy poprzez świetnej jakości nadruki. Ponadto proponujemy atrakcyjne w stosunku do konkurencji ceny, co jeszcze bardziej wyróżnia nas na rynku drukarskim


Oferta naszej poznańskiej introligatorni to także wyposażenie dodatkowe, między innymi: samoprzylepne kieszenie różnego rodzaju, metalowe dociski, uchwyty na płyty CD i długopisy. W ramach naszych usług jest też oprawianie wszelkiego typu prac w spiralę. Zajmujemy się również profesjonalnym kaszerowaniem, sztancowaniem oraz uszlachetnianiem. Bardzo dużym zainteresowaniem w całej Wielkopolsce cieszą się wytwarzane przez nas wzorniki.


Osoby, które jeszcze nie poznały naszej szerokiej gamy produktów mogą przyjechać do introligatorni w Poznaniu, gdzie przez lata zbierania doświadczeń zgromadziliśmy mnóstwo przykładowych produktów marki Arkoch.


To, co robimy przepełnia nas dumą, dlatego chętnie podzielimy się z Państwem naszym dotychczasowym dorobkiem, nie tylko jeśli chodzi o pudełka, wytwarzane przez nas od lat dla Klientów z Poznania i całej Wielkopolski, ale wiele innych wyrobów z tektury, kartonu i papieru. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Wybrane Realizacje

Poniżej próbka możliwości Naszej Introligatornii

 • producent pudełek
  pudełka
  pudełka na segregatory
 • segregator

Kontakt

 • ARKOCH
  P. KOCH SPÓŁKA JAWNA
  63-100 Śrem, Zbrudzewo
  ul. Długa 41, Poland
  NIP 785-174-66-60
  tel. +48 / 61 28 37 777
  tel. +48 / 61 28 35 774
  tel. +48 / 61 28 41 004
  Strona www: arkoch.pl
Projekt i wykonanie: Multicom sp.j. | © Wszystkie prawa zastrzeżone